Price/Availability Accessible On Login
- Clockwise close
- Ceramic cartridge
- For centerset faucets
| Type | Cartridge |
| Height | 1 in |
| Length | 13.35 in |
| Width | 23.35 in |
| Brand | Kohler® |
| UNSPSC | 30181800 |
| Alternate Part Number 1 | K-GP1152349 |
| Manufacturer | Kohler |
| UPC | 885612353221 |
| Manufacturer Part Number | GP1152349 |
1 Year Limited
Price/Availability Accessible On Login

Kohler®Hot Cartridge 15Mm Centerset Faucet

