Odin® Two Cross Handle, For Use With Odin® Models T67375-LHP/T67475-L hp Roman Tub Faucets, Zinc, Polished Chrome
PartBRZHX675PC
MFGHX675-PC
Description
Brizo® Handle, Two Cross, Odin® Collection, For Use With: Odin® Models T67375-LHP/T67475-LHP Roman Tub Faucets, Zinc, Polished Chrome, 4-1/8 in H Dimensions, Import
Price/Availability Accessible On Login
- Handles are
| Color Family | Chrome |
| Collection | Odin® |
| ADA Compliance (Yes/No) | Yes |
| Finish/Color | Polished Chrome |
| Dimensions | 4-1/8 in H |
| Domestic/Import | Import |
| Finish | Polished Chrome |
| Material | Zinc |
| Suitable For Use With | Odin® Models T67375-LHP/T67475-LHP Roman Tub Faucets |
| Type | Two Cross |
| Brand | Brizo® |
| Package Width | 6.75 in |
| Package Height | 10.75 in |
| UNSPSC | 30181804 |
| Package Length | 13.25 in |
| Country of Origin | CN |
| Manufacturer | Delta Faucet Company |
| UPC | 034449962568 |
| Manufacturer Part Number | HX675-PC |
ADA Compliant|PROP65: This product can expose you to Lead, which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65Warnings.ca.gov.
Price/Availability Accessible On Login

Brizo®Odin® Two Cross Handle, For Use With Odin® Models T67375-LHP/T67475-L hp Roman Tub Faucets, Zinc, Polished Chrome

