Jason Wu Two High Cross Handle, For Odin® Models 65375LF-LHP/65375LF-LHP-ECO Widespread Lavatory Faucets, Zinc, Matte Matte Black/Wood
PartBRZHX5375BLWD
MFGHX5375-BLWD
Description
Brizo® Handle, Two High Cross, Jason Wu Collection, For Use With: Odin® Models 65375LF-LHP/65375LF-LHP-ECO Widespread Lavatory Faucets, Zinc, Matte Black, 3-7/8 in H Dimensions, Import
Price/Availability Accessible On Login
- Widespread lavatory handle kit
| Color Family | Black |
| Collection | Jason Wu for Brizo™ |
| ADA Compliance (Yes/No) | Yes |
| Finish/Color | Matte Black/Wood |
| Dimensions | 3-7/8 in H |
| Domestic/Import | Import |
| Finish | Matte Black |
| Material | Zinc |
| Suitable For Use With | Odin® Models 65375LF-LHP/65375LF-LHP-ECO Widespread Lavatory Faucets |
| Type | Two High Cross |
| Brand | Brizo® |
| Package Width | 6.75 in |
| Package Height | 10.75 in |
| UNSPSC | 30181804 |
| Package Length | 13.25 in |
| Country of Origin | CN |
| Manufacturer | Delta Faucet Company |
| UPC | 034449963169 |
| Manufacturer Part Number | HX5375-BLWD |
ADA Compliant|PROP65: This product can expose you to Lead, which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65Warnings.ca.gov.
Price/Availability Accessible On Login

Brizo®Jason Wu Two High Cross Handle, For Odin® Models 65375LF-LHP/65375LF-LHP-ECO Widespread Lavatory Faucets, Zinc, Matte Matte Black/Wood

