Odin® Two Cross Handle, For Odin® Models T65875LF-LHP/T65875LF-LHP-ECO Wall Mount Lavatory Faucets, Zinc, Polished Polished Chrome/Wood
PartBRZHX5875PCWD
MFGHX5875-PCWD
Description
Brizo® Handle, Two Cross, Odin® Collection, For Use With: Odin® Models T65875LF-LHP/T65875LF-LHP-ECO Wall Mount Lavatory Faucets, Zinc, Polished Chrome, 4-3/16 in H Dimensions, Import
Price/Availability Accessible On Login
- WD finish features guyana teak wood
| Color Family | Chrome |
| Collection | Odin® |
| ADA Compliance (Yes/No) | Yes |
| Finish/Color | Polished Chrome/Wood |
| Dimensions | 4-3/16 in H |
| Domestic/Import | Import |
| Finish | Polished Chrome |
| Material | Zinc |
| Suitable For Use With | Odin® Models T65875LF-LHP/T65875LF-LHP-ECO Wall Mount Lavatory Faucets |
| Type | Two Cross |
| Brand | Brizo® |
| Package Width | 6.75 in |
| Package Height | 10.75 in |
| UNSPSC | 30181804 |
| Package Length | 13.25 in |
| Country of Origin | CN |
| Manufacturer | Delta Faucet Company |
| UPC | 034449963039 |
| Manufacturer Part Number | HX5875-PCWD |
ADA Compliant|PROP65: This product can expose you to Lead, which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65Warnings.ca.gov.
Price/Availability Accessible On Login

Brizo®Odin® Two Cross Handle, For Odin® Models T65875LF-LHP/T65875LF-LHP-ECO Wall Mount Lavatory Faucets, Zinc, Polished Polished Chrome/Wood

