Invari™ Handle Kit, For Use With Invari™ T67376-L hp Roman Tub Faucets, Luxe Nickel
PartBRZHX676NK
MFGHX676-NK
Description
Brizo® Handle Kit, Invari™ Collection, For Use With: Invari™ T67376-LHP Roman Tub Faucets, Luxe Nickel, 3-3/4 in L x 3-3/4 in W x 4-1/2 in H Dimensions, Import
Price/Availability Accessible On Login
- The Invari™ bath collection by Brizo® celebrates a modern revival of classic forms
The Invari™ Bath Collection by Brizo® celebrates a modern revival of classic forms.
| Color Family | Nickel |
| Collection | Invari™ |
| ADA Compliance (Yes/No) | Yes |
| Finish/Color | Luxe Nickel |
| Dimensions | 3-3/4 in L x 3-3/4 in W x 4-1/2 in H |
| Domestic/Import | Import |
| Finish | Luxe Nickel |
| Suitable For Use With | Invari™ T67376-LHP Roman Tub Faucets |
| Brand | Brizo® |
| Package Width | 10.3 in |
| Package Height | 6.1 in |
| UNSPSC | 30181804 |
| Package Length | 19.1 in |
| Country of Origin | CN |
| Manufacturer | Delta Faucet Company |
| UPC | 034449918107 |
| Manufacturer Part Number | HX676-NK |
(2) Cross Handle and Glide Rings
Lifetime Limited Warranty on Parts and Finishes or For Commercial Users, for 5 years From Date of Purchase
ADA Compliant
Price/Availability Accessible On Login

Brizo®Invari™ Handle Kit, For Use With Invari™ T67376-L hp Roman Tub Faucets, Luxe Nickel

