B3048 Box Concrete H20 30 x 48 in
PartCHCB3048BOX
MFG1000315
Description
Christy® 1000315 B3048 Box Concrete H20 30 x 48 in
Price/Availability Accessible On Login
Documentation
| Series | B3048 |
| Length | 30 in |
| Width | 48 in |
| Height | 12 in |
| Material | Concrete |
| Access Type | Water |
| Type | Box |
| Brand | Christy® |
| Manufacturer | Oldcastle |
| UPC | 800246163411 |
| Manufacturer Part Number | 1000315 |
Price/Availability Accessible On Login
Documentation

Christy®B3048 Box Concrete H20 30 x 48 in

