G5 Box Concrete Traffic 10-3/8 x 12 in
PartCHCG5TBOXDOM
MFG1000411
Description
Christy® 1000411 G5 Box Concrete Traffic 10-3/8 x 12 in
Price/Availability Accessible On Login
| Series | G5 |
| Length | 10-3/8 in |
| Width | 12 in |
| Height | 12 in |
| Material | Concrete |
| Access Type | Traffic |
| Brand | Christy® |
| Manufacturer | Oldcastle |
| Manufacturer Part Number | 1000411 |
Price/Availability Accessible On Login

Christy®G5 Box Concrete Traffic 10-3/8 x 12 in

