B1730 Box Polymer Concrete 17 x 30 in
PartCHCPC173012BOX
MFGPC1730-12 BOX
Description
Christy® PC1730-12 BOX B1730 Box Polymer Concrete 17 x 30 in
Notice
Price/Availability Accessible On Login- NON-CANCELLABLE FROM VENDOR, ALL SALES FINAL
| Series | B1730 |
| Length | 17 in |
| Width | 30 in |
| Height | 12 in |
| Material | Polymer Concrete |
| Type | Box |
| Brand | Christy® |
| Manufacturer | Oldcastle |
| Manufacturer Part Number | PC1730-12 BOX |
Notice
Price/Availability Accessible On Login- NON-CANCELLABLE FROM VENDOR, ALL SALES FINAL

Christy®B1730 Box Polymer Concrete 17 x 30 in

