Laboratory Spout With E1 Outlet Dispenser Package, 12 in, Center to Center, Polished Chrome
PartCHFL12E1DAB
MFGL12E1DAB
Description
Chicago FaucetĀ® Laboratory Spout, Specifications: 12 in Center to Center, Domestic, Commercial
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Spout |
| Color Family | Chrome |
| Finish/Color | Polished Chrome |
| Commercial/Residential | Commercial |
| Domestic/Import | Domestic |
| Specifications | 12 in Center to Center |
| Brand | Chicago FaucetĀ® |
| Package Width | 18 in |
| Package Height | 2 in |
| UNSPSC | 30181807 |
| Package Length | 10 in |
| Country of Origin | US |
| Manufacturer | Chicago Faucet |
| UPC | 611943154066 |
| Manufacturer Part Number | L12E1DAB |
Lifetime Limited
PROP65: This product can expose you to lead, which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65Warnings.ca.gov
Price/Availability Accessible On Login

Chicago Faucet®Laboratory Spout With E1 Outlet Dispenser Package, 12 in, Center to Center, Polished Chrome

