Dual Line Single Insulated Line Set, 3/8 in Liquid Line, 3/4 in Suction Line, 1/2 in THK, 50 ft L, Black
PartCLS38341250B
MFGCLS38341250B
Description
Dual Line Single Insulated Line Set, 3/8 in Liquid Line, 3/4 in Suction Line, 1/2 in THK, 50 ft L, Black
Price/Availability Accessible On Login
Documentation
| Type | Dual Line Single Insulated |
| Liquid Line Size | 3/8 in |
| Suction Line Size | 3/4 in |
| Length | 50 ft |
| Insulation Thickness | 1/2 in |
| Color | Black |
| Brand | Approved Vendors |
| Manufacturer | Approved Vendors |
| Manufacturer Part Number | CLS38341250B |
Price/Availability Accessible On Login
Documentation

Approved VendorsDual Line Single Insulated Line Set, 3/8 in Liquid Line, 3/4 in Suction Line, 1/2 in THK, 50 ft L, Black

