Neo Style® Bushing
PartDELRP21963
MFGRP21963
Description
DELTA® Bushing, Collection: Neo Style®, Domestic
Notice
Price/Availability Accessible On Login- DISCONTINUED ITEM *ALL SALES FINAL* NO RETURNS
| Type | Bushing |
| Collection | Neo Style® |
| Domestic/Import | Domestic |
| Brand | DELTA® |
| Package Width | 2.25 in |
| Package Height | 0.5 in |
| UNSPSC | 30181800 |
| Package Length | 3.5 in |
| Country of Origin | US |
| Manufacturer | Delta Faucet Company |
| UPC | 034449272179 |
| Manufacturer Part Number | RP21963 |
Notice
Price/Availability Accessible On Login- DISCONTINUED ITEM *ALL SALES FINAL* NO RETURNS

DELTA®Neo Style® Bushing

