Price/Availability Accessible On Login
| Type | Screw |
| Domestic/Import | Domestic |
| Brand | DELTA® |
| Package Width | 6 in |
| Package Height | 0.01 in |
| UNSPSC | 30181800 |
| Package Length | 5.5 in |
| Country of Origin | US |
| Manufacturer | Delta Faucet Company |
| UPC | 034449394109 |
| Manufacturer Part Number | RP26753 |
Price/Availability Accessible On Login

DELTA®Screw Retainer

