Natural Gas to LP Conversion Kit
PartGEC15C55
MFG15C55
Description
GE Appliances Natural Gas to LP Conversion Kit, Accessory Type: Natural Gas to LP
Pace_Price_Availability_Accessible_On_Login
| Type | Conversion Kit |
| Accessory Type | Natural Gas to LP |
| Brand | Ducane⢠|
| Package Width | 6 in |
| Package Height | 3 in |
| UNSPSC | 40101800 |
| Alternate Part Number 1 | ALPKT846 |
| Package Length | 6 in |
| Manufacturer | Allied Air Enterprises |
| UPC | 662551503487 |
| Manufacturer Part Number | 15C55 |
Pace_Price_Availability_Accessible_On_Login

Ducaneā¢Natural Gas to LP Conversion Kit

