Solid Water Dam, For Use With Model 1310, 1320 Roof Drain, 6 in
PartJRS1310WDC
MFG1310WDC6
Description
Smith® Solid Water Dam, Series: 1310, For Use With: Model 1310, 1320 Roof Drain, 6 in
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Clamp Collar |
| Series | 1310 |
| Height | 2.5 in |
| Length | 10.8 in |
| Specifications | 6 in |
| Suitable For Use With | Model 1310, 1320 Roof Drain |
| Width | 10.8 in |
| Brand | Smith® |
| UNSPSC | 40141700 |
| Manufacturer | Jay R. Smith Mfg. Co |
| Manufacturer Part Number | 1310WDC6 |
Price/Availability Accessible On Login

Smith®Solid Water Dam, For Use With Model 1310, 1320 Roof Drain, 6 in

