Single Bowl Kitchen Sink, Under Mount, ADA, 24 x 18 in, 5 in Bowl Depth, 18 ga Stainless Steel, Satin
PartJUSUSADA1824A
MFGUS-ADA-1824-A-50
Description
Just Manufacturing US-ADA-1824-A-50 Single Bowl Kitchen Sink, Under Mount, ADA, 24 x 18 in, 5 in Bowl Depth, 18 ga Stainless Steel, Satin
Notice
Price/Availability Accessible On Login- DISCONTINUED ITEM *ALL SALES FINAL* NO RETURNS
| Type | Kitchen |
| Mounting Type | Under |
| Number of Bowls | 1 |
| Overall Length Range | 24 to 25-3/4 in |
| Overall Width Range | 18 to 18-15/16 in |
| Bowl Depth | 5 in |
| Color Family | Stainless |
| Material | 18 ga Stainless Steel |
| ADA Compliance (Yes/No) | Yes |
| Finish/Color | Satin |
| Overall Length | 24 in |
| Overall Width | 18 in |
| Brand | Just Manufacturing |
| Manufacturer | Just Manufacturing Company |
| Manufacturer Part Number | US-ADA-1824-A-50 |
Notice
Price/Availability Accessible On Login- DISCONTINUED ITEM *ALL SALES FINAL* NO RETURNS

Just ManufacturingSingle Bowl Kitchen Sink, Under Mount, ADA, 24 x 18 in, 5 in Bowl Depth, 18 ga Stainless Steel, Satin

