Aerator Kit, For Use With Revival™ Kitchen Sink Faucet, 1.5 gpm
PartKOH1054432
MFG1054432
Description
Kohler® Aerator Kit, 1.5 gpm, For Use With: Revival™ Kitchen Sink Faucet
Price/Availability Accessible On Login
- Kohler GENUINE Part
- 1.5 GPM aerator kit for various Kohler faucets
- Engineered to promote product longevity
- Made with premium materials for enhanced durability
| Flow Rate | 1.5 gpm |
| Height | 0.6 in |
| Length | 13.35 in |
| Suitable For Use With | Revival™ Kitchen Sink Faucet |
| Width | 23.35 in |
| Brand | Kohler® |
| UNSPSC | 30181802 |
| Alternate Part Number 1 | K-1054432 |
| Manufacturer | Kohler |
| UPC | 650531406385 |
| Manufacturer Part Number | 1054432 |
1 Year Limited
Price/Availability Accessible On Login

Kohler®Aerator Kit, For Use With Revival™ Kitchen Sink Faucet, 1.5 gpm

