Shower Handle Flange, For 03 Series 2-Handle Tub and Shower, Polished Chrome
PartPPF960110A
MFG960-110A
Description
Pfister® Shower Handle Flange, For Use With: 03 Series 2-Handle Tub and Shower, Polished Chrome, Import
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Escutcheon |
| Color Family | Chrome |
| Finish/Color | Polished Chrome |
| Domestic/Import | Import |
| Suitable For Use With | 03 Series 2-Handle Tub and Shower |
| Brand | Pfister® |
| Package Width | 5 in |
| Package Height | 1 in |
| UNSPSC | 30181800 |
| Country of Origin | CN |
| Manufacturer | Spectrum Brands |
| UPC | 038877476345 |
| Manufacturer Part Number | 960-110A |
Price/Availability Accessible On Login

Pfister®Shower Handle Flange, For 03 Series 2-Handle Tub and Shower, Polished Chrome

