
Pressure Switch (-0.30 in) (Low Fire)
PartPSP4210549908
MFG42-105499-08
Description
PROSTOCK® 42-105499-08 Pressure Switch (-0.30 in) (Low Fire)
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Pressure Switch |
| Brand | PROSTOCK® |
| Package Width | 3.2 in |
| Package Height | 2.9 in |
| Package Length | 6.1 in |
| Country of Origin | CR |
| Manufacturer | Rheem Manufacturing |
| UPC | 662766609257 |
| Manufacturer Part Number | 42-105499-08 |
Price/Availability Accessible On Login

PROSTOCK®Pressure Switch (-0.30 in) (Low Fire)