
Pressure Switch (-0.60 in) (High Fire)
PartPSP4210558310
MFG42-105583-10
Description
PROSTOCK® 42-105583-10 Pressure Switch (-0.60 in) (High Fire)
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Pressure Switch |
| Brand | PROSTOCK® |
| Package Width | 3 in |
| Package Height | 3 in |
| Package Length | 3 in |
| Country of Origin | CR |
| Manufacturer | Rheem Manufacturing |
| UPC | 662766609226 |
| Manufacturer Part Number | 42-105583-10 |
Price/Availability Accessible On Login

PROSTOCK®Pressure Switch (-0.60 in) (High Fire)