
Limit Switch, Manual Reset (Flanged Airstream)
PartPSP4710024101
MFG47-100241-01
Description
PROSTOCK® 47-100241-01 Limit Switch, Manual Reset (Flanged Airstream)
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Limit Switch |
| Brand | PROSTOCK® |
| Package Width | 3.85 in |
| Package Height | 0.75 in |
| Package Length | 3.9 in |
| Country of Origin | MX |
| Manufacturer | Rheem Manufacturing |
| UPC | 662766250169 |
| Manufacturer Part Number | 47-100241-01 |
Price/Availability Accessible On Login

PROSTOCK®Limit Switch, Manual Reset (Flanged Airstream)