
Discharge Sensor
PartPSP4710271018
MFG47-102710-18
Description
PROSTOCK® 47-102710-18 Discharge Sensor
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Sensor |
| Brand | PROSTOCK® |
| Package Width | 2.55 in |
| Package Height | 2.1 in |
| Package Length | 3.1 in |
| Country of Origin | US |
| Manufacturer | Rheem Manufacturing |
| UPC | 662766565058 |
| Manufacturer Part Number | 47-102710-18 |
Price/Availability Accessible On Login

PROSTOCK®Discharge Sensor