
Expansion Valve (TXV) With Bleed Port
PartPSP611037
MFG611037
Description
PROSTOCK® 611037 Expansion Valve (Txv) with Bleed Port
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Expansion Valve |
| Brand | PROSTOCK® |
| Package Width | 4.5 in |
| Package Height | 4.35 in |
| Package Length | 25.2 in |
| Country of Origin | US |
| Manufacturer | Rheem Manufacturing |
| UPC | 662766397840 |
| Manufacturer Part Number | 611037 |
Price/Availability Accessible On Login

PROSTOCK®Expansion Valve (TXV) With Bleed Port