
Induced Draft Blower With Gasket
PartPSP7010188801
MFG70-101888-01
Description
PROSTOCK® 70-101888-01 Induced Draft Blower with Gasket
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Blower |
| Brand | PROSTOCK® |
| Package Width | 11.75 in |
| Package Height | 10.1 in |
| Package Length | 11.85 in |
| Country of Origin | MX |
| Manufacturer | Rheem Manufacturing |
| UPC | 662766339277 |
| Manufacturer Part Number | 70-101888-01 |
Price/Availability Accessible On Login

PROSTOCK®Induced Draft Blower With Gasket