
Silicone Rubber Tubing (18 in long)
PartPSP792149183
MFG79-21491-83
Description
PROSTOCK® 79-21491-83 Silicone Rubber Tubing (18 in long)
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Tube |
| Brand | PROSTOCK® |
| Package Width | 3.1 in |
| Package Height | 2.1 in |
| Package Length | 5.4 in |
| Country of Origin | US |
| Manufacturer | Rheem Manufacturing |
| UPC | 662766149845 |
| Manufacturer Part Number | 79-21491-83 |
Price/Availability Accessible On Login

PROSTOCK®Silicone Rubber Tubing (18 in long)