
Heater Kit, 10 kW 208-230/1/60 (Terminal Block)
PartPSPRXBH1724B10J
MFGRXBH-1724B10J
Description
PROSTOCK® RXBH-1724B10J Heater Kit, 10 kW 208-230/1/60 (Terminal Block)
Price/Availability Accessible On Login
| Power Rating | 10 kW |
| Brand | PROSTOCK® |
| Package Width | 11.1 in |
| Package Height | 6.2 in |
| Package Length | 13.55 in |
| Country of Origin | US |
| Manufacturer | Rheem Manufacturing |
| UPC | 662766414820 |
| Manufacturer Part Number | RXBH-1724B10J |
Price/Availability Accessible On Login

PROSTOCK®Heater Kit, 10 kW 208-230/1/60 (Terminal Block)