
Thermistor Repair Kit
PartPSPRXHP01
MFGRXHP-01
Description
PROSTOCK® RXHP-01 Thermistor Repair Kit
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Sensor |
| Brand | PROSTOCK® |
| Package Width | 2.65 in |
| Package Height | 2.05 in |
| Package Length | 3.1 in |
| Manufacturer | Rheem Manufacturing |
| UPC | 662766690774 |
| Manufacturer Part Number | RXHP-01 |
Price/Availability Accessible On Login

PROSTOCK®Thermistor Repair Kit