Coil and Flat Spring Assembly, For Use With 18 in Straight Pipe Wrench
PartRGD31680
MFG31680
Description
RIDGID® Coil and Flat Spring Assembly, For Use With: 18 in Straight Pipe Wrench
Price/Availability Accessible On Login
Documentation
| Type | Spring |
| Suitable For Use With | 18 in Straight Pipe Wrench |
| Brand | RIDGID® |
| Package Width | 5 in |
| Package Height | 4 in |
| UNSPSC | 26120000 |
| Package Length | 5 in |
| Country of Origin | US |
| Manufacturer | Emerson Electric |
| UPC | 095691316806 |
| Manufacturer Part Number | 31680 |
Lifetime
Price/Availability Accessible On Login
Documentation

RIDGID®Coil and Flat Spring Assembly, For Use With 18 in Straight Pipe Wrench

