Hook Jaw, For Use With Model 18 1/4 to 2-1/2 in, Offset Wrench
PartRGD32505
MFG32505
Description
RIDGID® Hook Jaw, For Use With: Model 18 1/4 to 2-1/2 in Offset Wrench
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Jaw Hook |
| Suitable For Use With | Model 18 1/4 to 2-1/2 in Offset Wrench |
| Brand | RIDGID® |
| Package Width | 4 in |
| Package Height | 1 in |
| UNSPSC | 26120000 |
| Package Length | 7 in |
| Country of Origin | US |
| Manufacturer | Emerson Electric |
| UPC | 095691325051 |
| Manufacturer Part Number | 32505 |
Full Lifetime
Price/Availability Accessible On Login

RIDGID®Hook Jaw, For Use With Model 18 1/4 to 2-1/2 in, Offset Wrench

