E-2191 Cutter Wheel, For Use With Model 122/122XL Copper Cutting/Prep Machine
PartRGD33175
MFG33175
Description
RIDGID® Cutter Wheel, For Use With: Model 122/122XL Copper Cutting/Prep Machine
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Wheel |
| Suitable For Use With | Model 122/122XL Copper Cutting/Prep Machine |
| Brand | RIDGID® |
| Package Width | 4.5 in |
| Package Height | 0.4 in |
| UNSPSC | 23241507 |
| Alternate Part Number 1 | E-2191 |
| Package Length | 6 in |
| Country of Origin | US |
| Manufacturer | Emerson Electric |
| UPC | 095691331755 |
| Manufacturer Part Number | 33175 |
Lifetime
Steel Tubing
Price/Availability Accessible On Login

RIDGID®E-2191 Cutter Wheel, For Use With Model 122/122XL Copper Cutting/Prep Machine

