Lock Washer, 1/2 in
PartRGD43942
MFG43942
Description
RIDGID® Lock Washer, For Use With: Model K-750/750R/6200/7500 Drain Cleaning Machine, 1/2 in
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Lock Washer |
| Specifications | 1/2 in |
| Suitable For Use With | Model K-750/750R/6200/7500 Drain Cleaning Machine |
| Brand | RIDGID® |
| Package Width | 4.5 in |
| Package Height | 0.2 in |
| Package Length | 6 in |
| Country of Origin | US |
| Manufacturer | Emerson Electric |
| UPC | 095691439420 |
| Manufacturer Part Number | 43942 |
Lifetime
Price/Availability Accessible On Login

RIDGID®Lock Washer, 1/2 in

