T-211 Spade Cutter, 1-3/8 in
PartRGD63035
MFG63035
Description
RIDGID® Spade Cutter, 1-3/8 in, For Use With: Model K-3800 Drum Machine
Price/Availability Accessible On Login
Documentation
- 97825 replacement blade
- Fits 3/8 in IC, 3/8 in IW and 1/2 in IW cable
| Type | Spade |
| Size | 1-3/8 in |
| Suitable For Use With | Model K-3800 Drum Machine |
| Brand | RIDGID® |
| Package Width | 3 in |
| Package Height | 1 in |
| UNSPSC | 47121808 |
| Alternate Part Number 1 | T-211 |
| Package Length | 4 in |
| Country of Origin | US |
| Manufacturer | Emerson Electric |
| UPC | 095691630353 |
| Manufacturer Part Number | 63035 |
Lifetime
Price/Availability Accessible On Login
Documentation

RIDGID®T-211 Spade Cutter, 1-3/8 in

