Pilot Assembly NG non ULN
PartRHEAP14317J3
MFGAP14317J-3
Description
RheemĀ® AP14317J-3 Pilot Assembly NG non ULN
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Pilot/Igniter |
| Brand | RheemĀ® |
| Package Width | 5.6 in |
| Package Height | 3.2 in |
| Package Length | 8.7 in |
| Country of Origin | MX |
| Manufacturer | Rheem Manufacturing |
| UPC | 662766634501 |
| Manufacturer Part Number | AP14317J-3 |
Price/Availability Accessible On Login

Rheem®Pilot Assembly NG non ULN

