Pilot Assembly Kit for Natural Gas ULN 30-40-50
PartRHEAP16614L
MFGAP16614L
Description
RheemĀ® AP16614L Pilot Assembly Kit for Natural Gas ULN 30-40-50
Notice
Price/Availability Accessible On Login- DISCONTINUED ITEM *ALL SALES FINAL* NO RETURNS
| Type | Pilot/Igniter |
| Brand | RheemĀ® |
| Package Width | 5.5 in |
| Package Height | 3 in |
| Package Length | 8.55 in |
| Country of Origin | MX |
| Manufacturer | Rheem Manufacturing |
| UPC | 662766641219 |
| Manufacturer Part Number | AP16614L |
Notice
Price/Availability Accessible On Login- DISCONTINUED ITEM *ALL SALES FINAL* NO RETURNS

Rheem®Pilot Assembly Kit for Natural Gas ULN 30-40-50

