Pressure Switch Intake 80/100 400 Natural Gas / Propane
PartRHEAP17893C1
MFGAP17893C1
Description
RheemĀ® AP17893C1 Pressure Switch Intake 80/100 400 Natural Gas / Propane
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Switch |
| Brand | RheemĀ® |
| Package Width | 4.2 in |
| Package Height | 2.2 in |
| Package Length | 5.1 in |
| Country of Origin | US |
| Manufacturer | Rheem Manufacturing |
| UPC | 662766645736 |
| Manufacturer Part Number | AP17893C1 |
Price/Availability Accessible On Login

Rheem®Pressure Switch Intake 80/100 400 Natural Gas / Propane

