Pilot/Ignitor Assembly
PartRHESP12596B
MFGSP12596B
Description
RheemĀ® SP12596B Pilot/Ignitor Assembly
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Pilot/Igniter |
| Brand | RheemĀ® |
| Package Width | 4.1 in |
| Package Height | 2.1 in |
| Package Length | 5.3 in |
| Country of Origin | US |
| Manufacturer | Rheem Manufacturing |
| UPC | 020352498041 |
| Manufacturer Part Number | SP12596B |
Price/Availability Accessible On Login

Rheem®Pilot/Ignitor Assembly

