Thermistor Kit (includes 1 Thermistor, 3 Different Clips, 1 Cork Tape)
PartRHESP20845
MFGSP20845
Description
RheemĀ® SP20845 Thermistor Kit (includes 1 Thermistor, 3 Different Clips, 1 Cork Tape)
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Thermistor |
| Brand | RheemĀ® |
| Package Width | 4 in |
| Package Height | 4 in |
| Package Length | 4 in |
| Manufacturer | Rheem Manufacturing |
| UPC | 662766565447 |
| Manufacturer Part Number | SP20845 |
1 Thermistor/3 Different Clips/1 Cork Tape
PROP65: This product contains lead, known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm
Price/Availability Accessible On Login

Rheem®Thermistor Kit (includes 1 Thermistor, 3 Different Clips, 1 Cork Tape)

