Allia Single Bowl Kitchen Sink, Under Mount, 33 x 20 in, 10 in Bowl Depth, Fireclay, White
PartROHALUM3319WS00
MFGALUM3319WS00
Description
Rohl® ALUM3319WS00 Allia Single Bowl Kitchen Sink, Under Mount, 33 x 20 in, 10 in Bowl Depth, Fireclay, White
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Kitchen |
| Mounting Type | Under |
| Number of Bowls | 1 |
| Overall Length Range | 33 to 33-3/4 in |
| Overall Width Range | 19 to 20-15/16 in |
| Bowl Depth | 10 in |
| Color Family | White |
| Material | Fireclay |
| Collection | Allia |
| ADA Compliance (Yes/No) | No |
| Finish/Color | White |
| Brand | Rohl® |
| Manufacturer | House of Rohl |
| UPC | 824438629004 |
| Manufacturer Part Number | ALUM3319WS00 |
Price/Availability Accessible On Login

Rohl®Allia Single Bowl Kitchen Sink, Under Mount, 33 x 20 in, 10 in Bowl Depth, Fireclay, White

