5 in Air-Tite Start Collar, 26 ga
PartSMFATSC526GA
MFGSMFATSC526GA
Description
5 in Air-Tite Start Collar, 26 ga
Price/Availability Accessible On Login
Documentation
| Type | Collar |
| Pipe Size | 5 in |
| Color | Silver |
| Domestic/Import | Domestic |
| Finish | Galvanized |
| Gauge | 26 ga |
| Material | Steel |
| Size | 5 in |
| Brand | Approved Vendors |
| Package Width | 8 in |
| Package Height | 6 in |
| Package Length | 8 in |
| Item Width | 8 in |
| Item Length | 8 in |
| Item Height | 6 in |
| Manufacturer | Approved Vendors |
| Manufacturer Part Number | SMFATSC526GA |
ASTM A653CS Type B
Price/Availability Accessible On Login
Documentation

Approved Vendors5 in Air-Tite Start Collar, 26 ga

