Pilot/Thermopile, For Use With Natural Gas Water Heater
PartSTA100113125
MFG100113125
Description
APCOM 100113125 Pilot/Thermopile, For Use With: Natural Gas Water Heater
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Thermopile |
| Suitable For Use With | Natural Gas Water Heater |
| Brand | APCOM |
| Package Width | 8.25 in |
| Package Height | 11.5 in |
| UNSPSC | 40101833 |
| Alternate Part Number 1 | 9008842005 |
| Package Length | 1 in |
| Manufacturer | A. O. Smith |
| UPC | 020363183486 |
| Manufacturer Part Number | 100113125 |
Price/Availability Accessible On Login

APCOMPilot/Thermopile, For Use With Natural Gas Water Heater

