Low Gas Pressure Switch Kit
PartSTA100271883
MFG100271883
Description
APCOM, 100271883, Low Gas Pressure Switch Kit, 10 in H x 8 in W x 2 in L Dimensions
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Switch |
| Dimensions | 10 in H x 8 in W x 2 in L |
| Brand | APCOM |
| Package Width | 8 in |
| Package Height | 10 in |
| UNSPSC | 40101800 |
| Package Length | 2 in |
| Country of Origin | US |
| Manufacturer | A. O. Smith |
| UPC | 020363189723 |
| Manufacturer Part Number | 100271883 |
Price/Availability Accessible On Login

APCOMLow Gas Pressure Switch Kit

