Mineral Tank, 27 gal, 13 x 54 in, Natural
PartSTFPG1354DHNAT
MFGCH34336-01010103-30
Description
Structural CH34336-01010103-30 Mineral Tank, 27 gal, 13 x 54 in, Natural
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Mineral |
| Capacity | 27 gal |
| Overall Width | 13 in |
| Overall Height | 54 in |
| Color | Natural |
| Dimensions | 13 x 54 in |
| Top Size | 2.5 in 1.5DH in |
| Brand | Structural |
| Manufacturer | Pentair |
| Manufacturer Part Number | CH34336-01010103-30 |
Price/Availability Accessible On Login

StructuralMineral Tank, 27 gal, 13 x 54 in, Natural

