Mineral Tank, 49 gal, 16 x 65 in, Black
PartSTFPG16654
MFGCH30912-03010203-30
Description
Structural CH30912-03010203-30 Mineral Tank, 49 gal, 16 x 65 in, Black
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Mineral |
| Capacity | 49 gal |
| Overall Width | 16 in |
| Overall Height | 65 in |
| Color | Black |
| Dimensions | 16 x 65 in |
| Top Size | 4 in |
| Brand | Structural |
| Manufacturer | Pentair |
| Manufacturer Part Number | CH30912-03010203-30 |
Price/Availability Accessible On Login

StructuralMineral Tank, 49 gal, 16 x 65 in, Black

