Hardware Kit, For Use With M-Pact® Rough-in Valve
PartSTM103759
MFG103759
Description
Moen® Hardware Kit, For Use With: M-Pact® CAS948 Widespread Lavatory Rough-in Valve, Domestic
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Hardware Kit |
| Domestic/Import | Domestic |
| Suitable For Use With | M-Pact® CAS948 Widespread Lavatory Rough-in Valve |
| Brand | Moen® |
| Package Width | 1.5 in |
| Package Height | 0.5 in |
| UNSPSC | 30181800 |
| Package Length | 1.5 in |
| Country of Origin | US |
| Manufacturer | Moen |
| UPC | 026508075661 |
| Manufacturer Part Number | 103759 |
Price/Availability Accessible On Login

Moen®Hardware Kit, For Use With M-Pact® Rough-in Valve

