McAllister® Double Bowl Kitchen Sink, Under Mount, ADA, 31-15/16 x 18-1/8 in, 5-15/16 in Bowl Depth, 18 ga Stainless Steel, Luster
PartSTR24765NA
MFG24765-NA
Description
Sterling® 24765-NA McAllister® Double Bowl Kitchen Sink, Under Mount, ADA, 31-15/16 x 18-1/8 in, 5-15/16 in Bowl Depth, 18 ga Stainless Steel, Luster
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Kitchen |
| Mounting Type | Under |
| Number of Bowls | 2 |
| Overall Length Range | 30 to 32-3/4 in |
| Overall Width Range | 18 to 18-15/16 in |
| Bowl Depth | 5-15/16 in |
| Color Family | Stainless |
| Material | 18 ga Stainless Steel |
| Collection | McAllister® |
| ADA Compliance (Yes/No) | Yes |
| Finish/Color | Luster |
| Brand | Sterling® |
| Manufacturer | Sterling Plumbing |
| UPC | 885612495334 |
| Manufacturer Part Number | 24765-NA |
Price/Availability Accessible On Login

Sterling®McAllister® Double Bowl Kitchen Sink, Under Mount, ADA, 31-15/16 x 18-1/8 in, 5-15/16 in Bowl Depth, 18 ga Stainless Steel, Luster

