Control Module
PartTRTPTRKIT301
MFGPTRKIT-301
Description
Triangle Tube PTRKIT-301 Control Module
Notice
Price/Availability Accessible On Login- DISCONTINUED ITEM *ALL SALES FINAL* NO RETURNS
| Type | Control |
| Height | 8.5 in |
| Length | 30.1 in |
| Suitable For Use With | Prestige PT60 |
| Width | 8 in |
| Brand | Triangle Tube |
| Manufacturer | Triangle Tube |
| Manufacturer Part Number | PTRKIT-301 |
Notice
Price/Availability Accessible On Login- DISCONTINUED ITEM *ALL SALES FINAL* NO RETURNS

Triangle TubeControl Module

