Track Bolt, 3/4 x 4-1/2 in L, 316/316L Stainless Steel, Grade A2 (16-10-2)
PartWBLTB34412SS6
MFGWBLTB34412SS6
Description
Track Bolt, 3/4 x 4-1/2 in L, 316/316L Stainless Steel, Grade A2 (16-10-2)
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Track |
| Diameter - Thread Size | 3/4 in |
| Length Under Head | 4-1/2 in |
| Finish | 316/316L Stainless Steel |
| Grade | A2 (16-10-2) |
| Material | 316/316L Stainless Steel |
| Measurement System | Imperial |
| Shank Size | 3/4 in |
| Brand | Approved Vendors |
| Manufacturer | Approved Vendors |
| Manufacturer Part Number | WBLTB34412SS6 |
Price/Availability Accessible On Login

Approved VendorsTrack Bolt, 3/4 x 4-1/2 in L, 316/316L Stainless Steel, Grade A2 (16-10-2)

