17 x 30 x 15 in, Sporty Headworks, Box Drilled For 1-1/2 In&2 in, Guts
PartGEOWHWSBOXL
MFGWHWSBOX-L
Description
Geoflow WHWSBOX-L 17 x 30 x 15 in, Sporty Headworks, Box Drilled For 1-1/2 In&2 in, Guts
Price/Availability Accessible On Login
Documentation
| Type | Drip System Box |
| Nominal Size | 1-1/2 & 2 in |
| Height | 15 in |
| Length | 17 in |
| Width | 30 in |
| Brand | Geoflow |
| Package Width | 27 in |
| Package Height | 16 in |
| Package Length | 40 in |
| Manufacturer | Geoflow Inc |
| Manufacturer Part Number | WHWSBOX-L |
Price/Availability Accessible On Login
Documentation

Geoflow17 x 30 x 15 in, Sporty Headworks, Box Drilled For 1-1/2 In&2 in, Guts

