B05 Floor Drain Top, 5 in, Square, Polished Chrome
PartJRSB5CP
MFGB05CP
Description
Smith® Grate, Series: B05, Specifications: 5 in, Polished Chrome
Price/Availability Accessible On Login
Documentation
| Type | Top |
| Grid Size | 5 in |
| Grid Shape | Square |
| Grid Material | Polished Chrome |
| Series | B05 |
| Vandal Resistant (Yes/No) | No |
| Finish | Polished Chrome |
| Finish/Color | Polished Chrome |
| Height | 2.25 in |
| Length | 5.3 in |
| Specifications | 5 in |
| Width | 5.15 in |
| Brand | Smith® |
| UNSPSC | 40141700 |
| Manufacturer | Jay R. Smith Mfg. Co |
| UPC | 727753257269 |
| Manufacturer Part Number | B05CP |
Limited
Price/Availability Accessible On Login
Documentation

Smith®B05 Floor Drain Top, 5 in, Square, Polished Chrome

